Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa
im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu

Kadra

Dyrekcja

  • Dyrektor Szkoły
    • mgr Elżbieta Mendakiewicz
  • Wicedyrektor ds. artystycznych
    • mgr Bożena Sękala
  • Wicedyrektor ds. pedagogicznych
    • mgr inż. Agata Zielińska
  • Kierownik sekcji muzycznej
    • mgr Małgorzata Pokryszko
  • Kierownik Internatu OSB
    • mgr Jolanta Bury

Nauczyciele ogólnokształcący

  • język polski:
    • Mendakiewicz Elżbieta
    • Musialik Beata
    • Sacha Alicja
  • język angielski:
    • Binkowska Aneta
    • Posmyk Aleksandra
  • język francuski:
    • Kachelska Grażyna
  • historia, historia i społeczeństwo:
    • Dąbrowska Joanna
  • wiedza o społeczeństwie:
    • Dąbrowska Joanna
  • matematyka:
    • Miler - Dróżdż Ewa
    • Flakiewicz Anna
    • Zielińska Agata
  • geografia:
    • Drygała Wioletta
  • przyroda:
    • Drygała Wioletta
    • Księżopolska Katarzyna
  • biologia:
    • Księżopolska Katarzyna
  • chemia:
    • Księżopolska Katarzyna
  • fizyka:
    • Miler – Dróżdż Ewa
  • edukacja dla bezpieczeństwa:
    • Miler – Dróżdż Ewa
  • plastyka:
    • Rosińska Sabina
  • informatyka, zajęcia komputerowe:
    • Flakiewicz Anna
  • podstawy przedsiębiorczości:
    • Drygała Wioletta
    • Mendakiewicz Elżbieta
  • religia:
    • Boncol Joanna
    • Sówka Brygida
    • ks. Gwóźdź Paweł
  • nauczanie wczesnoszkolne:
    • Pawlik Iwona
    • Szołtysik Grażyna

Nauczyciele zawodu

  • taniec klasyczny:
    • Bara Agata
    • Boruch Joanna
    • Drozdowska Renata
    • Drozdowski Jacek
    • Fedorowa Natalia
    • Kaczmarczyk Anna
    • Koj Dominika
    • Kurkowska Joanna
    • Orzechowska Joanna
    • Pajdzik Grzegorz
    • Piotrowska - Zaręba Aleksandra
    • Popławska Lucyna
    • Pretki Marek
    • Psiuk Janina
    • Sękala Bożena
  • taniec współczesny:
    • Aleksander-Kmieć Katarzyna
    • Kaczmarczyk Anna
    • Śmiganowska Anna
  • taniec ludowy i charakterystyczny:
    • Charycka Anna
    • Czechlewska Zofia
    • Dziok Katarzyna
  • taniec historyczny:
    • Orzechowska Joanna
  • rytmika:
    • Chołołowicz Teresa
    • Markowska Agnieszka
    • Szymańska Edyta
    • Warzecha Mirella
  • parterowanie:
    • Pajdzik Grzegorz
    • Drozdowski Jacek
  • techniki uzupełniające:
    • Boruch Joanna
    • Drozdowska Renata
    • Drozdowski Jacek
    • Koj Dominika
    • Kurkowska Joanna
    • Piotrowska - Zaręba Aleksandra
    • Popławska Lucyna
    • Pretki Marek
    • Psiuk Janina
  • interpretacja muzyczno – ruchowa:
    • Aleksander - Kmieć Katarzyna
    • Kaczmarczyk Anna
    • Śmiganowska Anna
  • audycje muzyczne, umuzykalnienie:
    • Chołołowicz Teresa
    • Czajer Katarzyna
  • wiedza o tańcu:
    • Charycka Anna
    • Dziok Katarzyna
    • Psiuk Janina
  • zasady charakteryzacji:
    • Sękala Bożena

Nauczyciele akompaniatorzy

  • Antosiewicz Michał
  • Ciepierski Marek
  • Chołołowicz Teresa
  • Czajer Katarzyna
  • Jendrzyk Adam
  • Klimek - Flakus Kamila
  • Krause Klaudia
  • Kuchlewska Danuta
  • Łukaszczyk Aleksandra
  • Mazoń Adam
  • Myślewicz Natalia
  • Owsiak Piotr
  • Pokryszko Małgorzata
  • Przepiórka Grażyna
  • Prysak Marcin
  • Warzecha Mirella

Wychowawcy świetlicy

  • Drygała Wioletta
  • Polarz Ewa
  • Przybysz Katarzyna
  • Rosińska Sabina
  • Węgorek Monika
  • Żołubak Agnieszka

Wychowawcy internatu

  • Albrecht Ewa
  • Bury Jolanta
  • Grec Anna
  • Jeszka Jolanta
  • Kluz- Bednarska Agnieszka
  • Knioch Larysa
  • Marchio- Pęśkiewicz Magdalena
  • Makowska Dagmara
  • Mroga Natalia

Pedagog, psycholog szkolny

  • pedagog szkolny:
    • Knioch Larysa
  • psycholog szkolny:
    • Wójcicka Edyta

Biblioteka szkolna

  • Marek Jolanta

Instruktorzy sportowi

  • Przegendza Jakub
  • żyk Hanna

Pielęgniarka szkolna, dietetyk szkolny

 

  • pielęgniarka szkolna:
    • Kielan Joanna
  • dietetyk:
    • Korpetta Zofia

 

Administracja i obsługa

 

  • administracja szkoła:
    • Ciesiółka Iwona
    • Dylong Irena
    • Jedlińska Anna
    • Kołodziejczyk Elżbieta
    • Ogrodnik Emilia
    • Wieczorek Marta
  • obsługa szkoła:
    • Bielicki Józef
    • Dziuba Piotr
    • Jakubowska Joanna
    • Kaczmarek Grzegorz
    • Kula Agata
    • Konieczna Ewa
    • Konopkin Barbara
    • Lobermajer Małgorzata
    • Łosik Paweł
    • Malicka Grażyna
    • Olesz Lucyna
    • Profus Marek
    • Sroga Marek
    • Szędzielorz Bożena
  • administracja internat:
    • Klimek Stanisław
  • obsługa internat:
    • Balcerzyk Jesika
    • Buczyk Justyna
    • Chochura Ewa
    • Chochura Artur
    • Grabska Sylwia
    • Olszyna Rafał
    • Przeradzki Włodzimierz
    • Rombek Witold
    • Staniszewska – Krótki Mariola
    • Szwarga Patrycja
    • Wcisło Joanna
    • Złotnik Helena
    • Profus Marek