Grand Jeté International Dance Awards w Portugalii 8-10 lipca 2022.

Wiktor Perdek uczeń klasy VIII naszej Szkoły (taniec klasyczny - Larisa Ermolova, taniec współczesny - Anna Śmiganowska) zrealizował nagrodę uzyskaną w Konkursie European Ballet Grand Prix w Wiedniu, jaką był udział w Grand Jeté International Dance Awards w Portugalii 8-10 lipca 2022.

więcej

24. Międzynarodowy Festiwal Tańca im. Olgi Sawickiej w Lądku Zdroju

W dniach 4-8 lipca 2022 roku gościliśmy w Lądku Zdroju na 24. Międzynarodowym Festiwalu im. Olgi Sawickiej, gdzie 6 lipca w środę na Scenie Głównej – Amfiteatru wystąpiliśmy w ramach Programu „Scena Debiutów”.

więcej

Jubileusz 75-lecia Szkoły

Szanowni Absolwenci, Nauczyciele oraz wszyscy Pracownicy Szkoły, Rodzice i Uczniowie, serdecznie dziękujemy za aktywne uczestnictwo i zaszczycenie nas obecnością w czasie obchodów jubileuszowych. Cieszymy się, że mogliśmy świętować 75 - lecie istnienia Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu w tak licznym gronie i przy okazji wydarzeń o tak szerokim zasięgu:

więcej

Jubilesz 75-lecia Szkoły

Informujemy, iż w punkcie informacyjnym, który zlokalizowany będzie koło szatni, uzyskać będzie można informację o miejscu na widowni.

Dla Gości otwarty zostanie parking przy szkole muzycznej.

Serdecznie zapraszamy!

więcej

Wyniki konkursu fotograficznego „Jesteśmy u podszewki rzeczy”.

03 czerwca 2022 roku rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny „Jesteśmy u podszewki rzeczy” inspirowany fragmentami prozy B. Schulza. Zadanie konkursowe polegało przekładzie fragmentu z opowiadań Brunona Schulza na fotografię, której inspiracją będzie wybrany cytat.

więcej

REKRUTACJA!

Termin najbliższego badania przydatności to 7 czerwca. Serdecznie zapraszamy, szczegóły w zakładce Rekrutacja.

więcej

Jubileusz 75-lecia Szkoły

Szanowni Absolwenci, Nauczyciele oraz wszyscy Pracownicy szkoły,
prosimy o zapoznanie się z planem wydarzeń w dniu 25 czerwca 2022r.

więcej

Gala Baletowa z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca

29 kwietnia 2022 roku na scenie Bytomskiego Centrum Kultury odbędzie się Gala Baletowa z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca. Gala odbywa się po raz trzynasty,  z dwuletnią przerwą w czasie pandemii.

więcej