Aktualności

Pocztówka z Koszęcina

Pocztówka z Koszęcina :) Wakacyjne warsztaty !!!

 


Dzień dobry :)

Warsztaty w Koszęcinie odbyły się w dniach 29.06-07.07. Pierwszy dzień to była akredytacja i przywitanie uczestników, a każdy kolejny dzień to cztery bloki warsztatowe trwające 1godz. 10min. W ramach warsztatów odbyły się zajęcia z:

Taniec klasyczny – Łukasz Huzik
Neoklasyka – Anna Karabela
Taniec współczesny – Gabor Halasz
Taniec ludowy – Małgorzata Borowiec
Taniec charakterystyczny – Regina Kaupuza
Pilates – Sonia Wieczorek
Na zakończenie warsztatów odbył się koncert finałowy, w którym uczestnicy zaprezentowali grupowe układy przygotowane podczas zajęć oraz solowe układy własne. Koncert mogli podziwiać rodzice uczestników. Podczas zajęć ćwiczyłam elementy, które już mi były znane, ale również poznałam wiele nowych np. elementy tańców rosyjskich i hiszpańskich. Całkowitą nowością była dla mnie neoklasyka. Wszystkie zajęcia mi się podobały, ale najbardziej neoklasyka i taniec współczesny. W warsztatach organizowanych przez Zespół Śląsk uczestniczę już od 9 roku życia i za każdym razem uczę się czegoś nowego, poznaję nowych nauczycieli i ich techniki nauczania oraz poznaję nowe koleżanki.

Pozdrawiam :)

Faustyna Żurek wraz z koleżankami: Julią Opitek z klasy II i Polą Kostempską z kl. III

Dziękujemy naszym nauczycielom: Pani Mirelli Warzesze, Pani Ewie Polarz i Panu Jackowi Drozdowskiemu za to, że byli z nami :)

Faustyna Koszęcin